Sommige namen in deze lijst zijn voorzien van een link naar een internetsite met meer informatie. Die links kunt u herkennen doordat de naam van kleur verandert als u er met de muis overheen beweegt.

Crew:

regie: Willem van der Linde
co-regie en interviews: Kiki Amsberg
scenario: Kiki Amsberg en Willem van der Linde
interviews Staphorst / tolk: Derk Compagner
camera: Willem van der Linde
geluid: Jan Schoen
steadycam: Jo Vermaercke
ass. steadycam: Daniël H. Jaspers
grip: Joris van der Linde
montage: Hans Dunnewijk
kleurkorrektie: Ronald van Dieren
geluidsnabewerking: Eric Langhout
mixage: Jeroen Huijts
ondertiteling: Loretta Dijk
titels: Ciris
online: Het Materiaal
foto's: Marianne Dommisse, archief Stien Eelsingh
geluidsarchief: Vara/VPRO
amateurbeeldarchief: Familie Van Doesburg
producenten: Ellen Brautigam & Marco Zuilhof
eindredactie: Bas Treffers

met medewerking van:

Jan de Groot, Jan Hofstede, Margreet Frankot, John Boom, Hilligje van Dijk - Koobs, Niesje Vos -Koobs, Marianne Dommisse, Roelof Talen, Frans van der Veen, Aaltje van Veen - Bloemert, Hendrik van Veen, Roelof de Boer, Jan Waanders, Ro van Hessen, Mary van Hessen, Hetty Blok, Gerrie Boom-Moeke, Rolf Olland

met speciale dank aan:

Margreet Frankot
Roel H. Smit-Muller, schrijfster van 'Stien Eelsingh, 1903-1964' voor de researchgegevens

en verder:

Aafke Steenhuis, Aaltje Hooikammer-De Boer, Aaltje Troost-Dunnink (stipwerk), Albert Dunnink en de Historische Vereniging Staphorst, Anneke Olland, Arnold van Doesburg, Bep Nieuwenhuyzen, Ceesjos en Loretta Verbeek, Familie Brouwer (goedveiling), Familie Compagner (goedveiling), Familie Coster (maïsoogst), Familie Harke, Familie Mulder (aardappeloogst), Femme Wind, Fleur de Bruin Kops, Freddy Drost, Gé van Heerde, Grafschafter Nachrichten Nordhorn, Henk ter Steege (begraafplaats), Jan de Wolde, Jan Luitzen Beiboer, Maartje Arian-Schönfeld Wichers, Jan ter Haar, Joop Steinebach, Klaas Geerts, Klaas Tippe, Lien van der Wal, Loonbedrijf Timmerman, Loonbedrijf Tuin, Museum Oald Hengelo, Nanny de Leeuw, Ned. Instituut voor Oorlogsdocumentatie, Ot Louw, Renée Smithuis, Stedelijk Museum Zwolle, Tijs Tinbergen, Wilhelm Hoon en Jan Oelen, Bad Bentheim, Willem Hollander.